Backstage filmowy sesji spring/summer 2015 Reserved

jaggers16

Polska marka Reserved,  którą cenię za jej klasyczne i stonowane kolekcje ( ostatnio pisałam o Reserved w kontekście prezentów świątecznych) odsłania kulisy powstawania kampanii reklamowej Spring/ Summer 2015, publikując wyjątkowy film z udziałem  twarzy marki: Jerry Hall oraz jej córek Elisabeth Jagger i Georgii Jagger.

jaggers13

Sesja odbyła się na tarasie modernistycznej willi w Los Angeles.

Słońce i ekskluzywna sceneria to doskonałe tło dla kolekcji złożonej z prostych czarno-białych zestawów inspirowanych latami 70.  Szyfony i białe kostiumy prezentują się na każdej z modelek wyjątkowo szykownie. Marka Reserved po raz kolejny udowodniła, że jej ubrania są kierowane bez wyjątku do osób w każdym wieku, wystarczy wybrać z kolekcji to, co nam pasuje i w czym czujemy się dobrze.

jaggers28

Oprócz możliwości zapoznania się z nową kolekcją Reserved na zdjęciach możemy zobaczyć, jaki sztab ludzi pracuje przy realizacji każdej sesji reklamowe.

jaggers23

jaggers20

jaggers17

jaggers15

jaggers14

jaggers9 (1)

 

1,704 total views, 1 views today

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Why ask?