I’m good but not an angel

Premierowa kampania marki Sinsay

I’m good but not an angel – to hasło  kampanii kierowanej do dziewczyn, które tworzą swój odrębny styl, świadomie bawiąc się modą.

Pierwsza sesja odbyła się w hiszpańskim Alicante, gdzie na rozległych piaszczystych plażach, wśród egzotycznej roślinności i urokliwych uliczek powstały pełne letniego klimatu zdjęcia do kampanii wiosna-lato 2013.

„Kampania kierowana jest do dziewczyn, które nie boją się modowych eksperymentów, świadomie kreują swój wizerunek, raz wyglądają jak grzeczne wrażliwe romantyczki, aby za chwilę pokazać się w oryginalnym, zadziornym stylu. Odważna żonglerka przeróżnych stylów, od delikatnego romantyzmu, przez luz street fashion, po rockowe szaleństwo” – mówi Marta Ożóg-Orzegowska Brand Manager Sinsay.

W premierowej kampanii wystąpiły wschodzące gwiazdy modelingu: Krysia Ziółek i Julia Borawska. Julia pojawiła się ostatnio w sesji zdjęciowej premierowego numeru polskiego wydania Harper’s Bazaar, ma także na swoim koncie współpracę z magazynem Elle, Pani czy okładkę dla VIVA! Moda.

Sesję stylizowała  Areta Szpura stylistka i blogerka, która wcześniej współpracowała m.in. z marką H&M. Areta jest także współzałożycielką  streetwear’owej marki Local Heroes, której znakiem rozpoznawczym są T-shirty z oryginalnymi nadrukami, m.in. z kultowym już hasłem „Doing real stuff sucks”. Za obiektywem stanął młody obiecujący fotograf Karol Grygoruk, którego zdjęcia publikowane są w magazynach „Exklusiv”, „Pani” czy „Vice”. Make-up do sesji to dzieło Zofii Krasuskiej-Kopyt.

Ubrania i dodatki z premierowej kolekcji dostępne będą już od marcu 2013 r., a na przełomie kwietnia i maja rusza sklep on-line, a więc szykuje się jeszcz kilka ciekawych premier przygotowanych przez Sinsay.

3,694 total views, 1 views today

Jedna myśl nt. „I’m good but not an angel

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Why ask?