Razem możemy więcej!

eksplozja energii na największym treningu fitness

W sobotę 22 czerwca dziewczyny z całej Polski zjechały się do Warszawy na największy otwarty trening fitness „all in  #for mygirls” organizowany przez adidas, a poprowadzony przez jedną z #mygirls – Ewę Chodakowską. Wydarzenie przyciągnęło tłumy, które wspólnie z Ewą ćwiczyły specjalnie dla nich przygotowany układ fitness. Mimo upału uśmiechy nie schodziły z twarzy uczestniczek. Trenerka swoją determinacją i optymizmem zmotywowała prawie 4 tysiące osób do wspólnego treningu.

 

Na dziewczyny czekało wiele atrakcji w zaaranżowanym miasteczku mygirls, m.in. modowy pokaz tańca, w którym została zaprezentowana nowa, kolorowa kolekcja adidas Women. Uczestniczki mogły też wysłuchać dziewczyn, które przeszły oszałamiające metamorfozy ćwicząc z Ewą. Pojawiła się również ekspert biegowa adidas oraz polskie siatkarki, które wypowiedziały się na temat mody sportowej. Nie zabrakło również tablicy pamiątkowej gdzie wszystkie mygirls mogły złożyć podpis.

 

Po całym treningu zostało zrobione wspólne pamiątkowe zdjęcie. Zaraz potem dziewczyny zaczęły ustawiać się w kolejce, żeby osobiście spotkać się z Ewą.  Całą imprezę poprowadziła Aleksandra Szwed.

 

Organizator wydarzenia: adidas
Partnerzy wydarzenia: Play, LG, Powerade
Patronat medialny: Shape

2,146 total views, 1 views today

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Why ask?