Kwas hialuronowy. Zabiegi z jego wykorzystaniem są już możliwe do wykonania w domu?

W medycynie estetycznej i kosmetyce kwas hialuronowy wykorzystywany jest powszechnie to substancja naturalnie występująca w organizmie człowieka. Kwas hialuronowy integruje się ze skórą, umożliwia odpowiednie nawilżenie, przepływ tlenu i substancji odżywczych. Dzięki niemu wyglądamy młodo, jest odpowiedzialny za wiązanie wody, bezpieczny w użyciu nie wywołuje reakcji alergicznych, ponieważ nie zakłóca naturalnych funkcji skóry.

Z wiekiem niestety kwasu hialuronowego w organizmie mamy coraz mniej. Słabsze nawilżenie skóry powoduje, że włókna kolagenowe tracą elastyczność, ich liczba ulega zmniejszeniu i powstają zmarszczki. To naturalny proces, ale czy nieuchronny? Dzisiaj możemy go opóźnić.

Produkty BYAS firma WellStar urządzenia do domowej jonoforezy z kompletnym zapleczem kosmetycznym,  dają wszystkim szansę na młody piękny wygląd oraz na szczupłą sylwetkę. Zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego możliwe są już teraz do wykonania w zaciszu domowym.

Jak to możliwe?

Jak działają produkty BYAS  przekonałam się na własnej skórze. Urządzenia trochę większe od pilota telewizyjnego wykorzystują techniki znane od dawna, czyli jonoforezę, EMS (elektrostymulacja mięśni), frekwencję radiową i mikrowibrację.

Mają za zadanie wprowadzić kwas hialuronowy o najwyższej czystości klinicznej do głębokich warstw skóry.Body-Lifter

Efekt po zabiegu jest natychmiastowy i spektakularny, skóra wygląda znacznie młodziej.Urządzenie BYAS Face Lifter:

  • oczyszcza i nawilża
  • odbudowuje mięśnie i sprężystość skóry
  • redukuje tkankę tłuszczową i ujędrnia
  • redukuje zmarszczki

Urządzenie BYAS Eye Lifter przeznaczone jest do stosowania na okolice oczu. Działa jednocześnie z jonoferezą i metodą mikrowibracji, niweluje cienie worki i zmarszczki pod oczami.

Jeżeli walczysz z nadwagą to nadzwyczajne pomocne przy odchudzaniu będzie urządzenie BYAS Body Lifter.

Za jego pomocą można:

  • Zredukować cellulitu
  • Wyeliminować złogi tłuszczowe w problematycznych miejscach
  • Ujędrnić skórę i przywrócić jej sprężystości
  • Wzmocnić mięśnie

 

 

 

2,828 total views, 1 views today

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Why ask?