Spraw aby rok 2019 był wyjątkowy! Pomoże Ci w tym 9-dniowy program oczyszczający C9!

Początek rok to doskonały moment na zrzucenie kilku kilogramów, na przestawienie życia na inne tory. Aby to zrobić potrzebujemy programu, który nas zmotywuje i doprowadzi do tego, że nasz organizm zamiast odkładać tkankę tłuszczową, zacznie budować masę mięśniową. 

Potrzebujemy programu, który oczyści nasz organizm z toksyn, nauczy picia odpowiedniej ilości wody, zmusi nas do ruchu. Większość z nas niestety prowadzi siedząco-samochodowy tryb życia, dodatkowo jego tempo powoduje, że sięgamy po półprodukty, które niejednokrotnie zawierają barwniki i konserwanty niekorzystnie wpływające na nasze zdrowie.

W naszej diecie przeważają produkty zakwaszające organizm znajduje się w niej nadmierna ilości białek i węglowodanów, a tymczasem prawidłowo skomponowana dieta powinna zawierać 20% produktów kwasotwórczych i 80% zasadotwórczych (warzywa i owoce).  I tu pojawia się następny problem, bo wraz z warzywami i owocami nieuchronnie dostarczamy do organizmu pestycydy, metale ciężkie czy nadmierną ilość azotanów te związki przyczyniają się do wielu chorób.

Co więc zrobić żeby pozbyć się tego wszystkiego, co w wyniku naszego życia nagromadziło się w organizmie?

Nagromadziło się z powodu tego, jakie produkty jemy i jakim powietrzem oddychamy. Niestety tak naprawdę mamy niewielki wpływ na to w takich warunkach żyjemy. Dzięki produktom Forever a zwłaszcza programowi Clean9 mamy szansę oczyścić nasz organizm z niepotrzebnych związków, możemy stworzyć program indywidualnie dopasowany do nas. Program, po którym poczujemy się lepiej, zwiększymy energię i jasność umysłu pozbędziemy się kłopotów z nadwagą.

Pamiętajmy zawsze punktem wyjściowym do pozbycia się zbędnych kilogramów powinno być oczyszczenie organizmu, inaczej szybko wrócimy do poprzedniej wagi.

Clean 9 to bardzo dobrze skomponowany program, dzięki któremu odtrujemy organizm w 9 dni pozbędziemy się toksyn, a co ważne organizm wróci do prawidłowego toku metabolizmu. Wszystko, co dostarczymy z pożywieniem będzie prawidłowo wykorzystane.

Oczywiście możemy powiedzieć, że diet oczyszczających i odchudzających jest mnóstwo, ale żadna z nich nie ma kluczowych elementów, które są w Clean9. Te diety tylko pomagają nam spalić tkankę tłuszczową a istotne jest żeby wyregulować metabolizm.

Podstawą wszystkich programów Forever i Clean9 też jest aloes Aloe Vera Gel  dodatkowo dołączona jest odżywka białkowa Forever Lite Ultra Shake Chocolate , dzięki której nie mamy niedoborów składników odżywczych, błonnik Forever Fiber i suplementy wspomagające spalanie tkanki tłuszczowe Forever Therm Forever, Garcinia Plus.

Co istotne przez cały proces przeprowadza nas szczegółowa i bardzo czytelna broszura dołączona do programu, jest to źródło informacji i motywacji, uczy nas budowania dobrych nawyków. Broszura zawiera podpowiedzi jak się odżywiać, jak pilnować kaloryczności, menu oraz aktywność dla różnych osób.

Podczas detoxu z Clean9 można skorzystać z pomocy inteligentnej aplikacją
 Dzięki wygodnym, interaktywnym funkcjom, do których mamy dostęp na swoim smartphonie, zachowujemy motywację i będziemy mogli realizować program, gdziekolwiek się znajdziemy!
Funkcje apki obejmują:
  • Rzucaj wyzwania i rywalizuj ze znajomymi
  • Zyskaj dostęp do programu ćwiczeń i realizuj go gdziekolwiek jesteś
  • Śledź swoją wagę i wymiary
  • Łatwo odnajdź pyszne przepisy
  • Aktualizuj realizację dziennego picia wody jednym ruchem palca

A wszystko po to po to, aby poczuć się lepiej i wyglądać lepiej.

 

Kupując teraz C9 otrzymasz specjalny link do grupy zamkniętej, w której  F.I.T. trenerzy pomogą Ci uzyskać jak najlepsze efekty!
Aby kupić produkty z rabatem -15% wystarczy kliknąć na poniższy link i wypełnić aplikacje, która da ci możliwość bezpośredniego zakupu w firmowym sklepie online

http://foreverliving.com/?action=display&store=POL&distribID=480000173034&langID=pl&joinNowPopup

 

 

68 total views, 6 views today

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Why ask?