Fototapety, które sprawią, że wstawanie z łóżka będzie przyjemniejsze

Każdy ranek zwykle wygląda tak samo. Dzwoni budzik, a my przewracamy się z jednego boku na drugi, rzucamy poduszkami, marudzimy, wreszcie z ogromnym bólem serca wstajemy z ciepłej pościeli i bez sił oraz uśmiechu kierujemy się w stronę kuchni. Scenariusz grozy, który powtarza się cyklicznie 365 dni w  roku. A może by tak sprawić sobie oryginalnie wyglądającą tapetę, która pomoże nam szybko i z radością stanąć na nogi?

Sypialnia to pomieszczenie z klimatem. Zwykle urządzamy je bardzo dokładnie, według ściśle określonych kryteriów. Zapominamy jednak o tym, jaki efekt dekoracyjny możemy otrzymać przy pomocy ścian, a dokładniej tego, co można na nie przykleić.

Gotowe tapety, fototapety, obrazy na płótnie, naklejki mogą sprawić, że każdego dnia będziemy budzić się w znacznie lepszym nastroju.

Oto zestaw najciekawszych inspiracji obrazów, które każdy z nas może mieć w swojej sypialni.

Wiosna, wiosna

Wiosna, ach to Ty. Chciałoby się zaśpiewać widząc tuż po przebudzeniu tak piękny pejzaż. Kwitnące drzewa, zwłaszcza w takim kolorze sprawiają, że od razu mamy ochotę cieszyć się każdą nadchodzącą minutą dnia.

tapeta

Romantycznie i z klasą

Róże to kwiaty, które pasują do każdej okazji. Nic dziwnego, że będą idealnie komponowały się z każdym rodzajem pościeli oraz kolorem ścian. Róże dodatkowo wzbudzą nasze uczucia, sprawią, że w naszej sypialni będzie panowała gorąca atmosfera.

tapeta

Morze, palmy i złocisty piasek

Trzy elementy natury, które najmocniej kojarzą się nam z wypoczynkiem i urlopem. Może zatem sprawić sobie podobny widok w sypialni, wówczas poczujemy się jak byśmy byli na długich, niekończących się wczasach.

palmy

Sprawy damsko-męskie

Zwykle zaczynają i kończą swoją historię właśnie w sypialni. Może zatem pokusić się o wyeksponowanie ciała kobiety lub mężczyzny na jednej ze ścian tego pomieszczenia?


ciało

Wszystkie inspiracje obrazów na płótnie znajdziesz na stronie pixers.pl

 

2,406 total views, 1 views today

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?