MOODO-we prezenty

Już niedługo czas prezentów

Na zbliżający się czas Mikołajek i świątecznych upominków MOODO przygotowało w tym sezonie wyjątkowe propozycje. Z pewnością będą one stanowić atrakcyjną podpowiedź przy wyborze gwiazdkowych prezentów dla najbliższych.

Przed nami czas porządków i wytężonych poszukiwań gwiazdkowych upominków. MOODO przygotowało na tę okazję coś specjalnego. Świąteczne zestawy proponowane przez markę z pewnością przypadną do gustu najbliższym.

W najnowszej kolekcji można znaleźć bowiem atrakcyjne zestawy czapek i szali dopełnionych rękawiczkami w najbardziej trendowych kolorach. Odcienie kobaltu połączone z bielą, jak i obszerne szale wykonane z grubej włóczki to hity najbliższej zimy. Atrakcyjną podpowiedzią są również futrzane czapki nawiązujące do stylu „cocooning” pełnego ciepła, wełny i futrzanych akcentów.

Doskonałym prezentem gwiazdowym mogą być również torby z jesienno–zimowej kolekcji marki. Zarówno te futrzane, które moda przyozdobiła w naturalne panterki, jak i te z przeszyciami i pikowaniami w tonacji ciemnego turkusu czy odcieni miodu będą stanowiły uzupełnienie świątecznych zestawów podarunkowych.

MOODO w tym sezonie nie zapomniało również o tych najbardziej zapracowanych i zabieganych, przygotowało bowiem gotową podpowiedź upominku w postaci praktycznych kart upominkowych. Zaoszczędzą one czasu na poszukiwanie idealnego prezentu a obdarowanemu  gwarantują 100% satysfakcję.

Karta podarunkowa MOODO to dobry pomysł na prezent!

***

MOODO to marka odzieżowa dedykowana młodym ( 13-25 lat) i nowoczesnym uczennicom, licealistkom i studentkom ceniącym sobie niebanalny styl, komfort i wygodę. Projektanci MOODO tworzą kolekcje z myślą o młodych kobietach otwartych i ciekawych świata, dla których moda to nie tylko wiodące trendy ale również dobra jakość i wygoda użytkowania. Tworzone przez nich projekty mają na celu uatrakcyjniać, wyróżniać i łamać stereotypy codziennego stroju. MOODO to połączenie wiodących trendów z komfortem i przystępną ceną.

 

1,496 total views, 1 views today

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?