BLOG pisz kreuj zarabiaj

 

„Nigdy nie wymyślaj tematyki bloga. Ona jest w tobie od zawsze”

Tomek Tomczyk

blog

Zwykle zaczynam pisać recenzję zaraz po przeczytaniu książki, tym razem postanowiłam poczekać aż emocje opadną. Pomyślałam, że może sięgnę po nią jeszcze raz i tak też się stało.

Lubię styl pisania Kominka pomijając oczywiście słowa zbyt dosadne, to taki niemiły zgrzyt przeszkadzający mi w odbiorze tego co autor chce przekazać, a ma dużo do powiedzenia na temat   bloga i blogowania.  Z jednej strony duża dawka wiedzy podana w doskonały sposób z drugiej jednak rozczarowanie zbyt dużo powtórzeń z poprzednie książki. Cały rozdział przeklejony z „Blogera” to dla mnie niedopuszczalne, jeszcze go pamiętam i zawsze mogę ponownie przeczytać, jeśli będę chciała.

No, ale dosyć narzekań generalnie nie żałuje, że kupiłam „Blog pisz kreuj zarabiaj„ ponieważ nie ma lepszej pozycji na rynku, która porusza tak dogłębnie tematykę pisanina, na blogu i jego prowadzenia.

370 stron rzetelnej wiedzy zaczynając od tego jak i po co pisać. Jak sobie radzić z czytelnikami aż po porady dotyczące komercjalizacji bloga.

Kominek uwielbia grać na emocjach, jest czasami wkurzający robi to celowo by pobudzić  i zainspirować  do działania. Drugi jego poradnik, który czyta się jak powieść, to wielka sztuka w takiej kategorii nie zanudzać.

Ciekawa jestem, jaka będzie kolejna książka Tomka Tomczyka podobno już o innej tematyce, a „BLOG pisz kreuj zarabiaj” zdecydowanie polecam.

Natomiast z niecierpliwością czekam na następną książkę.

1,505 total views, 1 views today

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Why ask?