Dzień Kobiet inaczej

Dzień Kobiet w Instytucie Kosmetycznym

W wigilię Dnia Kobiet odbyło się spotkanie w Instytucie Kosmetycznym Ogrody Urody. Takich spotkań dla Kobiet namnożyło się ostatnio dużo, zwykle służą prezentacji firm i pozyskiwaniu klientów.

Nie mam nic przeciwko takim spotkaniom, jeżeli zrobione są z klasą i odrobiną luzu pozwalając uczestnikom wynieść z nich pewną wiedzę i wspomnienie dobrej zabawy. Pozostawiając też przestrzeń i czas na poznanie nowych ciekawych ludzi.

Ogrody Urody spełniły moje wszystkie oczekiwania. Wysłuchałam ciekawego wykładu o zdrowym odżywianiu dietetyczki Aleksandry Lech Uwaga! Można jeść w nocy byle 3 godz. przed snem, zwykle miałam z tego powodu wyrzuty sumienia. Skosztowałam doskonałych tortów cukierni Liliowa, urzekły mnie tiulowe spódniczki Tu Tu Princess i kosmetyki do kąpieli w kształcie ciasteczek Cukierni Kosmetycznej Candy,s. Wszystko w pastelowych i słodkich barwach takich jakie lubię. To był udany wieczór.

1,804 total views, 1 views today

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Why ask?