Targi Designu WZORY

Warszawskie Targi Designu WZORY w Ogrodzie niczym nadzwyczajny mnie nie zaskoczyły, niemniej było kilka perełek, które mogę polecić. Były trzy stoiska z roślinami, których jako ogrodnik amator nie mogłam ominąć.

Firmy BA Zioła specjalizująca się jak nazwa wskazuje 🙂 w ziołach, na targach wystawiała sadzonki. Na Smyczkowej gdzie sprzedają stacjonarnie, podobno można też kupić zioła suszone i asortyment sadzonek jest większy, co nie omieszkam sprawdzić .

zioła

Podobały mi się ceramiczne kiełkowniki o prostej formie, można je zestawiać i w ten sposób tworzyć barwne kompozycje. O zdrowotnych właściwościach kiełków już pisałam w artykule Kiełki domowa uprawa  ale tu mamy zdrowie wraz z desingiem. Więcej można przeczytać na stronie kiełkowniki.pl.

kielkowniki

Firma Surani to manufaktura naturalnych świec. Wszystkie są białe robione ręcznie z wosku sojowego, mają wtopione płatkami kwiatów i pachną obłędnie . Służą do aromaterapii,koją duszę i ciało, na pewno pięknie będą wyglądać w każdym wnętrzu.

świece

Margan &Moller wystawili niezwykle ciekawe donice i meble ogrodowe z betonu architektonicznego. Można go barwić na różne kolory, jednak surowy szary kolor zdecydowanie najbardziej mi odpowiada w aranżacjach ogrodowych.

pojemniki

Z targów wyszłam z sadzonką lawendy, mam nadzieję że suszony bukiecik będzie mnie cieszył całą zimę 🙂 .

 

2,040 total views, 1 views today

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?