Targi Designu WZORY

sadzonki_kwiatów

Warszawskie Targi Designu WZORY w Ogrodzie niczym nadzwyczajny mnie nie zaskoczyły, niemniej było kilka perełek, które mogę polecić. Były trzy stoiska z roślinami, których jako ogrodnik amator nie mogłam ominąć.

Firmy BA Zioła specjalizująca się jak nazwa wskazuje :) w ziołach, na targach wystawiała sadzonki. Na Smyczkowej gdzie sprzedają stacjonarnie, podobno można też kupić zioła suszone i asortyment sadzonek jest większy, co nie omieszkam sprawdzić .

zioła

Podobały mi się ceramiczne kiełkowniki o prostej formie, można je zestawiać i w ten sposób tworzyć barwne kompozycje. O zdrowotnych właściwościach kiełków już pisałam w artykule Kiełki domowa uprawa  ale tu mamy zdrowie wraz z desingiem. Więcej można przeczytać na stronie kiełkowniki.pl.

kielkowniki

Firma Surani to manufaktura naturalnych świec. Wszystkie są białe robione ręcznie z wosku sojowego, mają wtopione płatkami kwiatów i pachną obłędnie . Służą do aromaterapii,koją duszę i ciało, na pewno pięknie będą wyglądać w każdym wnętrzu.

świece

Margan &Moller wystawili niezwykle ciekawe donice i meble ogrodowe z betonu architektonicznego. Można go barwić na różne kolory, jednak surowy szary kolor zdecydowanie najbardziej mi odpowiada w aranżacjach ogrodowych.

pojemniki

Z targów wyszłam z sadzonką lawendy, mam nadzieję że suszony bukiecik będzie mnie cieszył całą zimę :) .

 

1,795 total views, 1 views today

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Why ask?