Zobaczyć jak to wygląda naprawdę.

Niektóre książki czy filmy inspirują i podobają mi się tak bardzo, że koniecznie muszę zobaczyć miejsca, w których toczy się ich akcja. Nie zawsze jest to możliwe, ale jeżeli tak to ta myśl nie daje mi spokoju tak jak góry, za którymi tęsknie już w momencie powrotu do domu.

kościoł (2)

Tak było z Ranczem lubię ten serial niezmiennie mnie bawi. Wiecie jak to jest np. ze zdjęciami wszystko na nich jest ładniejsze, bo pokazują tylko to, co nas zachwyca intryguje a plan poboczny czy dalszy nie jest widoczny. Tak zwykle jest z planem filmowym. Ranczo kręcone było po części we wsi Jeruzal więc to  kolejny cel weekendowego wypadu.

Cóż tam zobaczyłam na miejscu, oczywiście  że trochę inaczej wygląda jak na filmie, ale jest piękny drewniany kościół, plebania, rynek przed sklepem „U Krysi ’’ no i słynna ławeczka .

Pirogi nie od  Solejukowej ale z budki obok rynku też są bardzo smaczne próbowałam  : ) zapraszam, więc do Jeruzalu.

Wika_Pigułka

Na słynnej ławeczce w towarzystwie Pigułki , nawet się wpasowałam kolorystycznie :)

u_Krysi

sklep U Krysi

Plac

kościoł2

Rynek w dali kościół

kościoł_wnętrze_2

wnętrze

kościoł_wnętrze

kościoł_schody

wejście od tyłu nie widoczne na filmie

plebania

Plebania

Jeruzal

droga do Plebanii

2,526 total views, 1 views today

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Why ask?